I KOMUNIA ŚWIĘTA W NASZEJ PARAFII

Dziś o godz. 10.00 piętnastu dzieci z naszej wspólnoty po raz pierwszy w pełni uczestniczyło w Eucharystii.

Dziękujemy Panu Bogu za to, że mogliśmy przeżywać to wielkie wydarzenie, jakim jest I Komunia Święta w tak wspaniałej atmosferze i w tak pięknie przystrojonym kościele. Dziękujemy też za piękna pogodę, którą Bóg nas obdarzył dzisiejszego dnia.

Modlimy się za dzieci pierwszokomunijne, prosząc Boga o godne przyjęcie przez nich Chrystusa do swoich serc oraz wytrwanie z Jezusem Eucharystycznym przez całe życie.

Modlimy się także za ich rodziców, aby wskazywali dzieciom drogę zbawienia z Jezusem Chrystusem.

Składam serdeczne Bóg zapłać Pani katechetce, Danucie Pantkowskiej oraz Wszystkim, za przygotowanie dzieci do tego wielkiego wydarzenia.

Dziękuję także służbie liturgicznej oraz wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniu dzisiejszego święta.

Bóg zapłać!!
Ks. Wiesław